KONST / Litografier / Serigrafi 8815070
nr 881 5070
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Serigrafi, Peder Duke (1938-2003), "Rumsspel", signerad. 1984, 148/200, motivet: 40x45
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 mars 2014
kl 18:18:47
250 kr
250 kr
150 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke